Sekret Piękna

Odkryj nasz SEKRET ! Najlepszy salon kosmetyczny w Rzeszowie !

Zlokalizowany w centrum Rzeszowa w Galerii Graffica, łatwy dojazd oraz duży parking. W naszym gabinecie możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i opiekę ekspertów. Każdy zabieg w naszym gabinecie to niezwykłe doświadczenie, które chce się przeżywać na nowo. Gabinet kosmetyczny Sekret Piękna powstał z wizją budowania długotrwałych relacji z Klientami, dlatego cieszymy się, że wszyscy, którzy przyszli do nas pierwszy raz, tak chętnie umawiają się na kolejną wizytę.

Naszych stałych Klientów dopieszczamy kartami podarunkowymi, rabatami. W salonie można również nabyć vouchery na zabiegi, które sprawią przyjemność każdej kobiecie. Sprawdzą się one zarówno jako wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, jak i upominek z różnych okazji.

Dużym udogodnieniem dla naszych Klientów jest możliwość rezerwacji wizyt on line. W trosko o Wasze bezpieczeństwo narzędzia poddawane są procesowi sterylizacji. Zdrowe i zadbane ciało to nie tylko piękno zewnętrzne, ale również recepta na szczęście i pewność siebie, zaufaj profesjonalistom, dla których Twoje piękno, dobre samopoczucie i indywidualne podejście są naprawdę ważne.